All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
Keywords [ aluminum foil roll 0 2mm ] match 103 Products.
Food Grade 1070 1050 Aluminum Foil Roll 0.2mm Thickness
| Keyword: | Aluminum Foil Manufacturers,aluminium Foil For Food Containers,aluminium Foil Roll Gold |
|---|---|
| Alloy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
8006 8011 Food Grade Aluminum Foil Roll 0.2mm For Medicine Packaging
| Keyword: | 8011 Aluminum Foil,Food Grade Aluminum Foil,Aluminum Foil Roll For Package |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
3004 5052 8006 Industrial Aluminum Foil Roll Wholesale 0.2mm
| Keyword: | 3004 Aluminium Foil,Industrial Aluminum Foil Roll,5052 Aluminum Foil |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
8011 Hookah Aluminum Foil Roll 0.009-0.2mm Thickness Aluminium Foil For Stove
| Product Name: | Hookah Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Alloy: | 8011 |
| Temper: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, Etc |
0.2mm 1100 3003 Aluminum Foil Roll For Food Packaging
| Keyword: | 0.006 - 0.2mm Aluminium Foil,Aluminium Foil In Rolls,china Aluminium Foil |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
Aluminum Foil By Roll 38 Micron 300 Mm 3003 3004 3105 Food Grade Aluminum Foil Roll Jumbo
| Keyword: | Aluminum Foil By Roll,Aluminum Foil Roll Jumbo,aluminum Foil 38 Micron |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Series |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Household Aluminum Foil 40 Microns 12 Microns Aluminum Jumbo Roll Food Packaging 8011 Aluminum Foil Roll Sheet
| Keyword: | Household Aluminum Foil Roll,aluminum Foil Food Packaging,aluminum Jumbo Roll |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Series |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Wholesale 8-50 Mic Aluminum Foil Roll 1050 For Tray Mill Finish
| Keyword: | Aluminum Foil Rolls For Aluminum Tray,Aluminum Foil 8 Micron,1050 Aluminum Foil |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Series |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Wholesale 8 - 50 Mic Aluminum Foil 8011 Aluminum Foil Roll For Tray
| Keyword: | 8011 Aluminium Foil Roll, Aluminum Foll For Aluminum Tray |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
Aluminum Foil 35 Micron Aluminum Foil 215 Mm Width 1235 Food Grade Aluminum Foil Rolls For Packaging
| Keyword: | Aluminum Foil Rolls For Packaging,Aluminum Foil 35 Micron,1235 Aluminum Foil 215 Mm Width |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Series |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |


