All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
Keywords [ aluminum foil roll 0 2mm ] match 103 Products.
Aluminum Foil Aluminum Container Foil Film Jumbo Aluminum Foil Roll Price
| Keyword: | Aluminum Container Foil Film Jumbo,custom Aluminum Foil,aluminum Foil Roll Price |
|---|---|
| Place Of Origin: | Huiguo Town, Gongyi City, Henan Province, China |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
8006 8011 Aluminum Foil Roll Jumbo For Food Containers ID 76mm
| Keyword: | Aluminum Foil For Food Containers, Aluminium Foil Roll Gold, Gold Aluminum Foil |
|---|---|
| Alloy Type: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Inner Core Materials: | Aluminum Core, Etc. |
Household 8011 Aluminum Foil Roll H112 Soft Jumbo Aluminum Foil
| Keyword: | 8011 Aluminum Foil ,aluminium Foil Rolls,Aluminum Foil Jumbo Rolls |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
Paper Aluminum Foil Roll Price Per Ton 35 Micron Aluminum Foil For Food Containers
| Keyword: | 35 Micron Aluminum Foil, Aluminum Foil Roll Price, Aluminum Foil For Food Containers |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Series |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Factory direct chocolate packaging special food grade golden aluminum foil roll, fresh and moisture-proof
| Alloy: | 1000,3000, 8000 Series |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H18, H24, H26, H32, Etc |
| Thickness: | 0.006-0.2mm |
8011 Alloy 0.02mm High-Temp Resistant Aluminum Foil Roll for Oven Food Container
| Alloy: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, Etc |
|---|---|
| Temper: | O, H18 |
| Thickness: | 0.006-0.2mm |
Household Foil Aluminum Heavy Duty Food Grade Paper In Roll Aluminum Foil
| Keyword: | Aluminum Foil Roll Jumbo,aluminum Foil 38 Micron |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Series |
| Temper: | O ~ H112 |
8011 H24 10mic Thick Aluminum Foil In Stock Foil Jumbo Roll For Packaging
| Alloy: | 8011 |
|---|---|
| Temper: | H24 |
| Thickness: | 0.01mm |
0.1 to 0.2mm high-quality thick aluminum foil can be used in food packaging building beautification
| Alloy: | 1060, 1235, 8011, 8021, 8079, Etc |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H22, H24, Etc |
| Thcikness: | 0.1-0.2mm |
8006 8021 8079 Aluminum Foil Roll 11 Micron Aluminium Foil Jumbo Roll
| Keyword: | 8021 Aluminium Foil,8006 Aluminum Foil Roll Price,11 Micron Aluminum Foil |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |


