All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
Keywords [ aluminum foil roll 0 2mm ] match 103 Products.
5052 Aluminum Foil Roll 0.6mm 0.8mm Aluminium Foil Jumbo
| Keyword: | 5052 Aluminium Foil Jumbo Roll, 5052 Aluminum Foll ,0.6mm Aluminum Foil |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 Mm ~ 0.2 Mm(According To Customer Requirements) |
Heavy - Duty Aluminum Foil Roll 1235 3003 8011 8021 H14 Temper
| Alloy: | 1235, 3003, 5052, 8011, 8021, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.006-0.2mm |
| Width: | 10-1500mm |
Lamination and Food Packaging Aluminum Foil Roll With Thickness 0.006-0.2 Mm And Processing Service Punching Ideal For Commercial
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Metal Building Aluminum Foil Roll 3003 H46 Aluminum Foil Big Roll
| Keyword: | 3003 Aluminium Foil Roll, H46 Aluminum Foll ,Metal Building Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Width: | 10mm ~ 1500mm |
5 \ 6 Series Aluminum Foil Rolls Household Industrial Tape Foil 1600mm
| Name: | Aluminum Foil |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 Mm ~ 0.2 Mm(According To Customer Requirements) |
China Factory 8011 5052 Aluminum Foil Roll Price Food Grade Foil Aluminum Jumbo Roll
| Name: | Aluminium Foil Roll |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
China Factory 8011 Aluminum Foill Roll Price Food Grade Foil
| Keyword: | 8011 Aluminium Foil Roll,Food Grade Aluminum Foil,8011 Aluminum Foll Price |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
8011 Aluminum Foil Roll 25mic 35mic Shisha and Hair Foil Embossed Slitting
| Raw Material: | 8011 Aluminum Foil |
|---|---|
| Width: | 10-1300mm |
| Length: | Any |
Industrial Aluminum Foil Rolls For Household / Medical 0.006 - 0.2mm H112
| Name: | Aluminum Foil Rolls |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Width: | 10mm ~ 1500mm |
8 - 50 Mic Silver Aluminum Foil Roll 1 / 3 / 5 / 8 Series Food Grade
| Name: | Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |


