All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
Keywords [ aluminum foil roll 0 2mm ] match 103 Products.
Household 6 Micron Aluminium Foil Jumbo Roll 150m Odorless Packaging
| Keyword: | 6 Micron Aluminium Foil,Aluminum Foil Importers,Aluminum Foil For Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.006 ~ 0.2mm |
Food Container Foil 3003 3004 8006 8011 0.03-0.2mm For Lunch Box
| Keyword: | 8011 Aluminum Foil ,Aluminium Foil Price,Aluminum Foil Food Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
| Thickness: | 0.03 ~ 0.2mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Alloy: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.2mm - 8mm Or Customized |
8011 O 55mic 70mic Thickness Aluminum Strip Foil For Flexible Duct
| Alloy: | 8011 O |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Thickness: | 0.0045-0.2mm, Etc |
2mm 3XXX 5XXX 8XXX Texture Thin Aluminium Strip Coil Roll
| Product Name: | Aluminum Strip Coil |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Brand: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Diamond Aluminum Checkered Plate 1050 1100 3003 5052 Embossed Aluminum Sheet
| Alloy: | 1000 Series, 3000 Series, 5000 Series, 6000 Series Aluminum Sheet |
|---|---|
| Temper: | O-H112, Etc |
| Thickness: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, Customized |
1060 1050 Food-Grade Aluminum Plate Sheet 0.3mm Thickness for Pharmaceutical Blister Packs/Food Packaging
| Keyword: | Aluminum Sheet |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Metal |
| Temper: | O-H112 |
PE PVC Coated 3105 Thin Aluminium Strip Roll 0.5mm 2mm 3mm Thick For Ppr Pipe
| Product Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Brand: | Yongsheng |
| Alloy/Grade: | 1000series-8000series |
2mm Thick 5754 5083 Aluminium Strip Roll T851 Wear Resistance
| Product Name: | Aluminum Strips |
|---|---|
| Place Of Origin: | Gongyi, China |
| Brand: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |


