All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
Keywords [ deep aluminum foil tray ] match 10 Products.
Custom Size Disposable Container Deep Aluminum Foil Tray Baking Cooking Heating Food Container
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-10 days |
| Payment Terms: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Disposable Tin Foil Baking Packaging Pan Egg Tart Foil Tray Baking Pie
| Product Name: | Egg Tart Pan |
|---|---|
| Place Of Origin: | Henan, China |
| Size: | Customization |
Deep Dish Aluminum Foil Pans Household Chafing Dishes
| Product Name: | Full Size Steam Table Pans |
|---|---|
| Shape: | Round/mrectangle/oval/special |
| Types: | Tray/dishes/bowl/pan/boxes/plates |
2.25 Lb Aluminum Foil Food Container Rectangular Foil Tray With Clear Dome Lid
| Features: | Freezing, Heating, 100% Recycling |
|---|---|
| Alloy: | 8011 Aluminum |
| Capacity: | 1000ml |
Alloy 1235 8011 8079 3003 Aluminum Foil Jumbo Roll for Packaging/Laminated Foil
| Alloy: | 1235, 8011, 8079, Etc |
|---|---|
| Temper: | O, H18 |
| Thickness: | 0.006-0.2mm |
Foil Ramekins Round Foil Pans Microwave Oven Smooth Wall For Foil Tray
| Material: | Aluminum Foil |
|---|---|
| Size: | 84x75x54mm |
| Shape: | Round |
8.6 X 6.6 Inches Deep Pan Disposable Takeaway Reusable Aluminium Foil Container Tray
| Name: | Rectangular Aluminum Foil Container |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Length: | 8.66 Inch |
1 2 Size Foil 4 Extra Deep Steam Table Pan Aluminum Steam Table Roaster Pan
| Name: | Half-size Extra-deep Steam Table Pan |
|---|---|
| Top Out Size: | 12¾" X 10⅜" |
| Top In Size: | 11¾" X 9½" |
20x13 " Large Foil Pan Disposable Takeaway Deep Reusable Aluminium Foil Container Tray
| Name: | Aluminum Foil Steamtable Pan For Party |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Capacity: | 850ml |
57.4 Fl Oz Aluminum Casserole Pan Disposable Casserole Containers
| Name: | Rectangular Foil Casserole Containers |
|---|---|
| Material: | Aluminum Foil |
| Alloy: | 8011 3003 3004 |
1


