All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
-
Aluminum Coil
1xxx 3xxx 5xxx Aluminum Coil Downspout Aluminum Coil 3003 Aluminum Coil
| Keyword: | 3003 Aluminum Coil,1xxx 3xxx 5xxx Aluminum Coil,downspout Aluminum Coil |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Series |
| Brand: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
5052 H32 Aluminum Alloy Coils 1100 Aluminum Coil h24 aluminum coil
| Keyword: | 5052 H32 Aluminum Alloy Coils,h24 Aluminum Coil,1100 Aluminum Coil |
|---|---|
| Place Of Origin: | Gongyi,China |
| Brand: | YongSheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
3003 Aluminum Coil for Battery Shells Excellent stamping performance 0.06 to 2.5mm H14
| Alloy: | 3003, Etc |
|---|---|
| Temper: | O, H14, Etc |
| Thickness: | 0.6-2.5mm |
1060/3003/5052/6061 Aluminum Sheets Roll Aluminum Coil Plate Aluminum Strip
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-6.5mm |
| Width: | 10-2000mm |
3003 H18 Aluminum Coil 0.5mm X 1220mm For Honeycomb Sheet Use
| Alloy/Grade: | 3000 Series |
|---|---|
| Temper: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Thickness: | 0.1-300mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Aluminum Coil For Thermal Insulation Aluminum Skin
| Alloy: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061, Etc |
|---|---|
| Temper: | O-H112, Etc |
| Thickness: | 0.5-200mm |
Sheet Roll Aluminum Coil 3 5 6 Series Aluminum Alloy Metal Customized
| Surface Treatment: | Coated, Embossed, Anodized, Mill Finish,etc. |
|---|---|
| Width: | 10-2000mm |
| Package: | Standard Export Package |
5000 Series Aluminum Coil Manufacturer 5052 5754 5083 5005 5182 Aluminum Sheet Coil strip
| Keyword: | Aluminum Coil 5052,Aluminum Sheet Coil,aluminum Coils Strip |
|---|---|
| Place Of Origin: | Huiguo Town, Gongyi City, Henan Province, China |
| Alloy/Grade: | 5005/5052/5083/5086/5182/5754/5454/5A06/5A05/5251 |
Factory Direct Wholesale 1060 Aluminum Coils Custom Surface Aluminum Rolls
| Keyword: | 1060 Aluminum Coil, 1060 Aluminum Coil Factory |
|---|---|
| Place Of Origin: | Huiguo Town, Gongyi City, Henan Province, China |
| Temper: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Low Price Aluminum Coil Henan Mill Finish Aluminum Sheet Roll 5052 H26 5754 5083 Aluminum Coils
| Keyword: | Low Price Aluminum Coil,aluminum Coil Henan,aluminum Coil 5052 |
|---|---|
| Place Of Origin: | Huiguo Town, Gongyi City, Henan Province, China |
| Alloy/Grade: | 5005/5052/5083/5086/5182/5754/5454/5A06/5A05/5251 |
