All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
Aluminum Foil Lunch Box With Wrinkled Embossing O Temper Thickness >0.05mm
| Surface Treatment: | Aluminium Natural Color (no Treatment), Printing, Coloring, Coating, Laminating |
|---|---|
| Height: | ≤120mm |
| Width: | 30-600mm |
Length 30-600mm Aluminum Foil Lunch Box >0.05mm Thickness Perfect For Demands
| Sample: | Free |
|---|---|
| Height: | ≤120mm |
| Material: | 3003 3004 8011, Etc |
125ml golden square aluminum foil container can be heated in microwave and oven, safe and environmentally friendly
| Alloy: | 8011, Etc |
|---|---|
| Temper: | O, Etc |
| Volume: | 125ml |
8011 heart-shaped aluminum foil container food grade material safe and high temperature resistant 0.055mm
| Name: | HC177 |
|---|---|
| Volume: | 750ml |
| Weight: | 11.5g |
Rectangular Disposable Aluminum Foil Food Container with Fold-Down Lid Perfect for Restaurant Outings , Catered Events and Meal Prep
| Name: | RE195D |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 3004, 8011, Etc |
| Volume: | 900ml |
450ml large capacity aluminum foil container is recyclable
| Name: | RE150(F1/8342/No.2) |
|---|---|
| Volume: | 450ml |
| Weight: | 5-7g |
Food Grade Disposable Aluminum Foil Food Container Aluminum Tray Rectangle Aluminium Foil Plates
| Name: | RE 130(F0/8325) |
|---|---|
| Volume: | 260ml |
| Weight: | 2-4g |
Environmentally Friendly And Hygienic Disposable Aluminum Foil Lunch Boxes
| Name: | Environmentally Friendly And Hygienic Disposable Aluminum Foil Lunch Boxes |
|---|---|
| Grade: | Food Grade |
| Size: | 130*100*42mm |
990/1400/2270ml Turkey Fish Grilling Pan Disposable Oval Aluminum Foil Tray Shallow Pan Roast Fish Container
| Material: | 3003 3004 8011 Aluminum Foil |
|---|---|
| Shape: | Round Oval Shape Aluminum Foil Platter |
| Diameter: | 255mm/345mm/430mm/545mm |
No 6A Recyclable Aluminum Foil Mini Loaf Pan 670ml Disposable Foil Tray Aluminum Foil Food Container with Plastic Lid
| Product Name: | YSA-RE205 |
|---|---|
| Size: | 205x110x55mm |
| Thickness: | 0.057mm |
