All Products
-
Aluminum Strip Coil
-
Color Coated Aluminum Coil
-
Aluminum Foil Roll
-
Aluminum Sheet Plate
-
Aluminum Circle Disc
-
Aluminum Foil Laminated Polyester Film
-
Aluminum Checkered Plate
-
Aluminum Diamond Plate Sheet
-
Embossed Aluminum Sheet
-
Anodized Aluminum Sheet
-
Mirror Aluminum Sheet
-
Aluminum Foil Container
-
Aluminum Foil Lunch Box
-
Disposable BBQ Grill
-
Aluminum Coil
Keywords [ 1mm thickness aluminum strip coil ] match 119 Products.
Aluminium Checker Plate 1050 1100 3003 5052 Aluminum Embossed Sheet for Refrigerator Use
| Alloy/Grade: | 1000 Series,3000 Series, 5000 Series |
|---|---|
| Temper: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Thickness: | 0.13mm-6.5mm |
Embossed Diamond Aluminum Plate 5754 5052 Aluminum Checkered Plate 1050 3003 Embossed Aluminum Coil
| Keyword: | Embossed Diamond Aluminum Plate,Aluminum Checkered Plate |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000-8000 Series |
| Temper: | O - H112 |
Round Aluminum Foil Pizza Baking Pans / Trays With Plastic / Foil / Paper Lid
| Material: | Aluminum Foil |
|---|---|
| Cuatom Order: | Accept |
| Usage: | Home Use, Take Away |
Yongsheng 1000mm Mirror Polished Aluminium Sheet Rose Gold For Reflector 2021
| Product Name: | Mirror Aluminum Sheet/Coil |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Brand: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
High Reflective Clear Polished Reflector Specular Aluminium Plate Mirror Finish
| Product Name: | High Reflective Mirror Finish Aluminium Plate,clear Polished Reflector Specular Aluminium Sheet,aluminum Mirror Sheet |
|---|---|
| Place Of Origin: | Henan Province, China |
| Processing Service: | Bending, Decoiling, Welding, Punching, Cutting |
300ml 1000ml Silver Tin Foil Serving Trys Food Packing Foil Container With Lids
| Row Material: | Aluminum Foil 3003, 3004 |
|---|---|
| Color: | Silver, Gold, Customized |
| Shape: | Rectangle |
1 3 Foil Steam Table Pan Foil Lids - 100 Case 64 Oz
| Name: | 1 3 Foil Steam Table Pan |
|---|---|
| Top Out Size: | 12-5/8" X 6-1/2" |
| Top In Size: | 11-1/2" X 5-1/2" |
0.3mm Anodized Aluminium Plates
| Keyword: | 8 X 4 Aluminium Sheet,0.7mm Aluminium Sheet,aluminium Sheet 1mm |
|---|---|
| Alloy/Grade: | 1000—8000 Series |
| Standards: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
0.75mm Aluminium Plate Supplier 1100 6061 7005 Sheets
| Keyword: | 0.75mm Aluminium Plate,1/4 Aluminum Sheet,6061 Aluminum Sheet |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Brand: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |


